Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

1.017 sürekli işçi alınacak

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Gençlik ve Spor Bakanlığı 1.017 sürekli işçi alacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı, 4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 6 Ağustos 2022 09:17 A A

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Gençlik ve Spor Bakanlığı 1.017 sürekli işçi alacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi meslek kolunda 767 sürekli işçi, 144 engelli sürekli işçi ve 106 eski hükümlü sürekli işçi olmak üzere toplam 1017 sürekli işçi alımı yapacak.

Detaylar için tıklayınız…

Bu haber 106 kez okundu.
İLAN - 09:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by