Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

10.Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi Açıldı

Çankırı’da Yeni Gün Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl da gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”nda dereceye giren eserler 29.07.2019 tarihinde Yunus AVM’ de Çankırı halkımızın beğenisine sunuldu. Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün organize ettiği, Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf sergisi  tarım, hayvancılık, toprak, su, […]
Çankırı Gündemi - 31 Temmuz 2019 09:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl da gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”nda dereceye giren eserler 29.07.2019 tarihinde Yunus AVM’ de Çankırı halkımızın beğenisine sunuldu.

Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün organize ettiği, Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf sergisi  tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılım sağlandı. 10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması sağlıklı buzağı verimli hayvancılık çalışmalarının önemine dikkat çekerek projeye destek olmak amacıyla tema konusunu “Buzağı Yılı” olarak gerçekleşti.

Ulusal Fotoğraf Yarışması Bakanlığımız Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Denizbank sponsorluğun da 2009 yılından bu yana düzenlemektedir. 10.Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”nda dereceye girerek sergilenmeye değer bulunan 60 adet eserin  bulunduğu sergiye Tarım ve Orman İl Müdür Vekili Nuri Ustaoğlu, Şube Müdürleri,  İl Müdürlüğü personeli ile vatandaşlar katılım sağladı.

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan sergi 01 Ağustos 2019 tarihine kadar izlenime ve ziyarete açık kalacaktır.

Bu haber 1462 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by