Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

1074 Çankırıspor Token Crıptoswaps Borsasında

1704 Çankırıspor, Crıptowaps’le işbirliği sağladı. Croptowaps Borsası, 1704 Çankırıspor Fantoken’i çıkartarak kulübe destek olmayı planlıyor. Fantoken satışlarından kulübün pay alması bekleniyor.    Ekonomik sıkıntılarla sezona başlayan 1704 Çankırıspor yapılan işbirliğiyle güçlenmeyi hedefliyor. Türkiye’nin ilk yerli Blockchain ağı ile üretilen CSK Token’in ön satışları başladı. Toplam 10.740 adet 1074 Çankırıspor Fantoken oluşturulması bekleniyor.      Basın […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 20 Kasım 2021 09:10 A A

1704 Çankırıspor, Crıptowaps’le işbirliği sağladı. Croptowaps Borsası, 1704 Çankırıspor Fantoken’i çıkartarak kulübe destek olmayı planlıyor. Fantoken satışlarından kulübün pay alması bekleniyor.

   Ekonomik sıkıntılarla sezona başlayan 1704 Çankırıspor yapılan işbirliğiyle güçlenmeyi hedefliyor. Türkiye’nin ilk yerli Blockchain ağı ile üretilen CSK Token’in ön satışları başladı. Toplam 10.740 adet 1074 Çankırıspor Fantoken oluşturulması bekleniyor.

     Basın mensuplarıyla bir araya gelen Özkan Bey, “Taraftarla klübü iç içe getiren bir teknoloji getirmek istiyoruz. Daha üst klasmanlarda kulüpler varken 1704 Çankırıspor’u seçme sebebimiz tarih yazmayı sevmemiz. Takımı sıfırdan alıp tarih yazmak istiyoruz. Birçok büyük kulübün tokenini biz çıkarttık. Bizim için Çankırı çok önemli. Nedeni ise alt klasman bir ligde bulunması” ifadelerine yer verdi.

“Çankırı’da bir marka olmak istiyoruz”

Çankırı’da marka olmak istediklerini belirten Bey, “Çankırı’da bir marka olmak istiyoruz. 1704 Çankırıspor’un ekonomisini güçlendirip iyi transferlerle üst klasman liglere taşımayı hedefliyoruz. İşimiz çok zor ama elimizden geleni ben ve ekibim başaracağız. Çankırı’ya bir şeyler katmak istiyoruz. Hepimiz birden mücadele ederek Çankırıspor’u hak ettiği yere getirmeliyiz” dedi.

İlçe takımları bile üst liglerde oynarken bir il takımı olan Çankırıspor’un alt klasmanlarda olması bence doğru değil. Güçlü bir ekonomiyle iyi transferler yaparak 1704 Çankırıspor’u üst liglere taşımayı hedefliyoruz’’ dedi.

   Yapılan görüşmede kulüp başkanı tesis sorununun çözülmek üzere olduğunu belirterek yeni teknik direktöründe 1 hafta içerisinde açıklanacağını söyledi. Crıptoswaps’le yapılan anlaşmayla da ekonomik sorunların ortadan kalkmasını beklediğini belirtti.

Bu haber 318 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by