Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

1074 Çankırıspor’da Erol Çağlın ile yollar ayrıldı

Ayrılıkla ilgili kulüpten yapılan bilgilendirmede, “Takımımız teknik sorumlusu Erol Çağın ile karşılıklı görüşerek yollarımız ayrılmıştır. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.” denildi. Bölgesel Amatör Ligi 5’inci bölge 2’nci grupta mücadele eden temsilcimiz 1074 Çankırıspor’da erken bir ayrılık yaşandı. Kötü gidişata dur demek isteyen 1074 Çankırıspor yönetim kurulu çareyi Çağlın ile yolları ayırmakta buldu. Eylül ayının sonunda […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 18 Kasım 2021 18:54 A A

Ayrılıkla ilgili kulüpten yapılan bilgilendirmede, “Takımımız teknik sorumlusu Erol Çağın ile karşılıklı görüşerek yollarımız ayrılmıştır. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.” denildi.

Bölgesel Amatör Ligi 5’inci bölge 2’nci grupta mücadele eden temsilcimiz 1074 Çankırıspor’da erken bir ayrılık yaşandı.

Kötü gidişata dur demek isteyen 1074 Çankırıspor yönetim kurulu çareyi Çağlın ile yolları ayırmakta buldu.

Eylül ayının sonunda takımın başına gelen teknik sorumlu Erol Çağlın ile yollar ayrıldı. Temsilcimiz Erol Çağlın’ın öncülüğünde çıktığı 3 lig maçını da kaybetmiş, 0 puan ve eksi 11 averajla 10 takımlı grupta son sırada yer alıyor.

Ayrılıkla ilgili kulüpten yapılan bilgilendirmede, “Takımımız teknik sorumlusu Erol Çağın ile karşılıklı görüşerek yollarımız ayrılmıştır. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.” denildi.

Erol Çağlın, Anadolu’nun nadir illerinden biri olarak tanımladığı Çankırı’da 1-5 -2 ay içinde sayısız dostlar edindiğin, başta başkan olmak üzere yönetim kurulu ve Çankırı halkına teşekkür ederek “Her şey gönlünüze göre olsun.” dedi.

Çağlın, “Şehrin takımına sahip çıkması lazım. 3-5 kişinin koşuşturması ile bu iş olmaz. Halk bir araya gelmez, birlik beraberlik sağlanmazsa trilyonlar da dökseniz mümkün değil. Çankırı tesisleri, halkı ile üst ligleri hak eden il” dedi.

Bu haber 1066 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by