Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

1074 Çankırıspor’lular Uğur Sucu’ya tepkili

Çankırı’da Yeni Gün Sucu Grup ile 1074 Çankırıspor arasında yapılan sponsorluk görüşmeleri tarafları sosyal medya üzerinden karşı karşıya getirdi. Sucu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Uğur Sucu’yu ziyaret eden 1074 Çankırıspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, sosyal medya üzerinden Sucu Grup ile sponsorluk görüşmelerine başladıklarını açıklamış ve destekleri için Uğur Sucu’ya teşekkür mesajı yayınlamıştı.  Kısa bir […]
Spor - 29 Temmuz 2019 09:29 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Sucu Grup ile 1074 Çankırıspor arasında yapılan sponsorluk görüşmeleri tarafları sosyal medya üzerinden karşı karşıya getirdi.

Sucu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Uğur Sucu’yu ziyaret eden 1074 Çankırıspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, sosyal medya üzerinden Sucu Grup ile sponsorluk görüşmelerine başladıklarını açıklamış ve destekleri için Uğur Sucu’ya teşekkür mesajı yayınlamıştı.

 Kısa bir süre sonra sosyal medya paylaşımını kaldıran 1074 Çankırıspor Kulübü, yine aynı hesap üzerinden Sucu’nun destekten vazgeçtiğini duyurdu.

GENÇLERBİRLİĞİ’NE DESTEK OLACAĞI İÇİN ÇANKIRI’DAN DESTEĞİNİ ÇEKTİ

1074 Çankırıspor sosyal medya üzerinden yönetim kurulu imzasıyla şu mesajı paylaştı:

“Gençlerbirliği’ne sponsor olmak için 1074 Çankırıspor Kulübümüze yapacağı destekten vazgeçti. Sucu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Sucu Çankırı 1074 Spor kulübümüzün sponsor talebi neticesinde destek olacağını düşünmüştük. Destek talebimiz ile ilgili ziyaret fotoğrafları da sosyal medyada daha önce paylaşmıştık. Bugün kendisini telefonla aradığımız Uğur Sucu, Gençlerbirliği takımına destek olacağından 1074 Çankırısporumuza destek olamayacağını açıklamıştır.

İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.”

Bu haber 3542 kez okundu.
Spor - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by