Sumitomo Rubber Ako
19° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

1074 Çankırıspor’u tebrik ettiler

Çankırı’da Yeni Gün 1074 Çankırıspor’un TFF Ziraat Türkiye Kupası’nda Sakaryaspor ile oynadığı karşılaşmada, Sakaryaspor’u yenmesi ve tur atlamasının ardından 1074 Çankırıspor’a tebrikler yağdı. 1074 Çankırıspor’a sosyal medya üzerinden, birçok kişi tarafından tebrik mesajı yayınlandı. Aynı zamanda Sakarya’da 1074 Çankırıspor takımını yalnız bırakmayan Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu, “Üstün mücadele azminin kazananı. Tebrikler Çocuklar.” ifadelerini […]
Çankırı Gündemi - 28 Eylül 2019 09:48 A A

Çankırı’da Yeni Gün

1074 Çankırıspor’un TFF Ziraat Türkiye Kupası’nda Sakaryaspor ile oynadığı karşılaşmada, Sakaryaspor’u yenmesi ve tur atlamasının ardından 1074 Çankırıspor’a tebrikler yağdı.

1074 Çankırıspor’a sosyal medya üzerinden, birçok kişi tarafından tebrik mesajı yayınlandı.

Aynı zamanda Sakarya’da 1074 Çankırıspor takımını yalnız bırakmayan Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu, “Üstün mücadele azminin kazananı. Tebrikler Çocuklar.” ifadelerini kullandı.

1074 Çankırıspor’un tur atladığını vurgulayarak tebrik mesajı yayınlayanlardan birisi de Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu oldu.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ise yayınlamış olduğu mesajda, ” Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. Lig ekibi Sakaryaspor’u deplasmanda mağlup ederek 4. tura çıkan 1074 Çankırıspor’umuzu tebrik ediyorum.” sözlerine yer verdi.

Tebrik mesajı yayınlayan bir diğer isim de Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı oldu. Rektör Ayrancı yayınladığı mesajda, ” Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. Lig ekibi Sakaryaspor’u deplasmanda zorlu bir mücadele sonucu penaltılarla mağlup ederek 4. tura çıkan 1074 Çankırıspor’umuzu tebrik ediyorum.” diyerek 1074 Çankırıspor’u tebrik ederek desteğini verdi.

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci de tebrik mesajı yayınlayanlar arasındaydı. Gerginci, “Sen bir şehrin yeniden dirilişisin 1074 Çankırıspor! Yolun açık olsun…

Ziraat Türkiye kupasında 4.tura yükselen gözbebeğimiz 1074 Çankırısporumuzu gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Vahdettin Özcan da unutmadı!

Eski Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, sosyal medya hesabı üzerinden tebrik mesajı yayınlayarak 1074 Çankırıspor’a destek verdi. Özcan yayınladığı mesajda, ” Tebrikler Çankırı 1074….Önemli bu başarıda emek verenlere selam olsun…..” diyerek 1074 Çankırıspor’a desteğini esirgemedi.

Bu haber 4292 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by