Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

15 Temmuz Gazisi Erdal Anbarcı’yı ziyaret ettiler

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İl Garnizon Komutan V. Kenan KARAGÖZ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz Gazisi Erdal Anbarcı’yı Eldivan’daki evinde ziyaret etti. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Başkan Esen, “15 Temmuz’da […]
Çankırı Gündemi - 16 Temmuz 2019 09:39 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İl Garnizon Komutan V. Kenan KARAGÖZ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz Gazisi Erdal Anbarcı’yı Eldivan’daki evinde ziyaret etti.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Başkan Esen, “15 Temmuz’da tarih yazarak demokrasiye sahip çıkan, hain FETÖ’ye karşı gözünü kırpmadan vatanı için mücadele veren Kahraman Gazimiz Erdal Anbarcı’yı değerli protokolümüzle birlikte Eldivan’daki evinde ziyaret ettik. O geceye dair kahramanlık destanını Gazimiz Erdal Abacı’dan dinledik. Yüreğinde yaşattığı vatan aşkına ve sevdasına şahit olduk. Vatan sizlere minnettardır.” sözlerine yer verdi.

Başkan Esen: “Cenab-ı Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yiğit kahramanlarımızı, milletimizi ve ülkemizi her daim korusun.” dedi.

Bu haber 2901 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by