Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

15 Temmuz konulu resim sergisi düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında ilimiz Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan 15 Temmuz temalı çalışmada ortaya konulan eserlerden oluşan  “15 Temmuz Konulu Resim Sergisi” düzenlendi. Atatürk Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Şirin Zerey Koç rehberliğinde , 21 öğrencinin eserinden oluşan serginin açılışı İl Milli Eğitim […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 17 Aralık 2021 18:09 A A

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında ilimiz Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan 15 Temmuz temalı çalışmada ortaya konulan eserlerden oluşan  “15 Temmuz Konulu Resim Sergisi” düzenlendi.

Atatürk Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Şirin Zerey Koç rehberliğinde , 21 öğrencinin eserinden oluşan serginin açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Şube Müdürü Bekir Cesur, Atatürk Ortaokul Müdürü Bekir Somuncu, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Okul içinde yapılan yarışmanın sonucu,  belirlenen  eser sahibi öğrenciler ödüllendirildi.

Aziz Milletimizin demokrasiye olan inancının ve bağlılığının gençlere ve gelecek nesillere aktarılmasına vesile olan öğretmenlerimize, okul idaremize ve çalışmalarıyla bizlere umut olan gözbebeğimiz öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Bu haber 535 kez okundu.
Bölgesel - 18:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by