Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

15 Temmuz Şehidi Yusuf Çelik’in Ailesine Ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü personeli; Şehit Yusuf ÇELİK’in ailesini Tüney Köyü´nde ziyaret etti. Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN kurum çalışanları ile birlikte Tüney Köyü’nde, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’da Genelkurmay Başkanlığının önünde tankların geçişini engellemek amacı ile tankların önüne yatan Yusuf […]
Bölgesel - 20 Temmuz 2019 09:51 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü personeli; Şehit Yusuf ÇELİK’in ailesini Tüney Köyü´nde ziyaret etti.

Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN kurum çalışanları ile birlikte Tüney Köyü’nde, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’da Genelkurmay Başkanlığının önünde tankların geçişini engellemek amacı ile tankların önüne yatan Yusuf Çelik’in annesi Hatice ÇELİK ve kardeşlerini ziyaret etti.  

Şehit ailesine başsağlığı dileyen heyet, şehit ailesinin 15 Temmuz hain darbe   girişiminde oğlunun şehit olduğu anda yaşadıklarını anlatması ile hüzünlü anlar yaşadı. Şehidimizin ailesi ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiler. Ziyaretin ardından heyet hep birlikte şehidin kabristanını ziyaret ederek dua ettiler.

Heyetin Şehidin kabrini ziyareti sırasında şehidimizin küçük kızının babasına yazdığı mektup, okuyanları çok duygulandırdı. 

Şehidimizin eşi ve 3 çocuğu Ankara’da ikamet etmektedir. Şehidimizin adı ilimizdeki Rehberlik ve Araştırma Merkezinde yaşatılmaktadır. Aziz şehitlerimize Mevladan rahmet, gazilerimize acil şifalar dileriz.

Bu haber 3041 kez okundu.
Bölgesel - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by