Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü töreni gerçekleştirildi

Çankırı’da Yeni Gün Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıl Dönümü ve 18 Mart Şehitlerimizi Anma Günü sebebi ile İlimiz Garnizon Şehitliğinde düzenlenen program Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Corona virüs (Covid-19)’a karşı alınan tedbirler neticesinde protokol ve sivil vatandaş katılımına kapalı olan programa Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’a, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan TUNÇ, Belediye Başkanı İsmail […]
Çankırı Gündemi - 19 Mart 2020 10:07 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıl Dönümü ve 18 Mart Şehitlerimizi Anma Günü sebebi ile İlimiz Garnizon Şehitliğinde düzenlenen program Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Corona virüs (Covid-19)’a karşı alınan tedbirler neticesinde protokol ve sivil vatandaş katılımına kapalı olan programa Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’a, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan TUNÇ, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel TEKE ve Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Metin KUŞ katıldı.

Şehitlik Anıtına Valilik Çelenk’inin sunulması ile başlayan program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.

Katılımcılar tarafından Şehit mezarları gezilerek, şehitlerimizin ruhları için dua edildikten sonra anma programı sona erdi.

Bu haber 917 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by