Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

21 branşta spor merkezleri start verdi

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıllarda yaz spor okulları ismi ile anılan bu yıl ise İl Spor Merkezleri ismi ile çok sayıda branşta spor kursları açıldı. Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda ki gerçekleşen açılış töreniyle başlayan İl Spor Merkezleri’nde karete, güreş, basketbol, voleybol başta olmak üzere çok sayıda branşta 7- 17 yaş […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 29 Haziran 2021 17:02 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıllarda yaz spor okulları ismi ile anılan bu yıl ise İl Spor Merkezleri ismi ile çok sayıda branşta spor kursları açıldı.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda ki gerçekleşen açılış töreniyle başlayan İl Spor Merkezleri’nde karete, güreş, basketbol, voleybol başta olmak üzere çok sayıda branşta 7- 17 yaş arasındaki çocuklar kurslara kayıt yaptırabilecek. Kurslar ücretsiz bir şekilde GSİM spor tesislerinde iki ay boyunca  devam edecek.  Kurslar alanlarında uzman 21 spor hocası eşliğinde 22 branşta sürecek. Kurslara katılmak isteyenler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvurabilecekler.

İl Spor Merkezleri açılış konuşmasını yapan Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, spor ve sporcunun önemine değinerek çoçukların ve gençleri açılışı yapılan spor okuluna davet etti. Açılış konuşmasının ardından öğrenciler tarafından spor gösterileri gerçekleştirildi.

Bu haber 837 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by