Sumitomo Rubber Ako
16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yıldönümü Çerkeş’te kutlandı. Kutlama programı, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla başladı. Çelengin ardından Saygı Duruşunda bulunularak İstiklal Marşımız okundu. Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında törene katılım sınırlı sayı ile tutulurken […]
Bölgesel - 25 Nisan 2020 11:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yıldönümü Çerkeş’te kutlandı.

Kutlama programı, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla başladı. Çelengin ardından Saygı Duruşunda bulunularak İstiklal Marşımız okundu.

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında törene katılım sınırlı sayı ile tutulurken planlanan etkinlikler ise iptal edildi.

Bununla birlikte Çerkeş Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu görevlileri tarafından ilçemizde yaşayan 23 Nisan doğumlu Miraç Uyanık’a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Çerkeş Kaymakamı Zikri Şahin, pandemi nedeniyle buruk geçen bayram dolayısıyla üzüntüsünü ifade ederek bu günlerin geçici olduğunu, biraz daha sabır ve dikkatle normale dönüşün sağlanacağını belirterek, kurallara uyalım, evde kalalım çağrısında bulundu.

Kaymakam Şahin vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Bu haber 16375 kez okundu.
Bölgesel - 11:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by