Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Çankırı’yı Ankara’da İbrahim Gökmen temsil etti

Çankırı’da Yeni Gün Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, fedakârlıkları ve diğer nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş “eğitimde fark yaratan 81 öğretmen belirlendi. Şehit öğretmen yakınları ile gazi ve engelli öğretmenlerin de arasında bulunduğu 140 öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığımızın misafiri oldular. Çankırı temsilcisi olarak Ahmet Mecbur […]
Eğitim - 3 Aralık 2019 10:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, fedakârlıkları ve diğer nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş “eğitimde fark yaratan 81 öğretmen belirlendi. Şehit öğretmen yakınları ile gazi ve engelli öğretmenlerin de arasında bulunduğu 140 öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığımızın misafiri oldular.

Çankırı temsilcisi olarak Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü İbrahim Gökmen seçildi. 5 gün boyunca Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği çeşitli etkinliklere katılım sağlandı. Düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler” sergisinde Gökmen Çankırı’yı temsil etti. 81 ilden programa katılım sağlayan öğretmenler Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve Bakanlık bürokratlarına projelerini anlatma fırsatı buldular.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Çalışmalarından dolayı meslektaşımızı tebrik eder, başarıların devam etmesini dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1654 kez okundu.
Eğitim - 10:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by