Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Abdullah Ayaz ve İsmail Hakkı Esen’den yılbaşı ziyareti

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ile birlikte yılbaşı gecesinde Çankırı Devlet Hastanesi acil servisini ziyaret ederek serviste tedavi gören hastaların yeni yılını kutladı. Vali Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve beraberindekiler, Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezini ziyaret ederek görev başındaki emniyet […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 1 Ocak 2022 17:21 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ile birlikte yılbaşı gecesinde Çankırı Devlet Hastanesi acil servisini ziyaret ederek serviste tedavi gören hastaların yeni yılını kutladı.

Vali Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve beraberindekiler, Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezini ziyaret ederek görev başındaki emniyet mensuplarının yeni yılını kutladılar.

Vali Ayaz’ın yeni yıl kutlama mesajı

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, yeni yıl kutlama mesajı paylaştı. Ayaz, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “2022 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle tüm Çankırılı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, esenlikler diliyorum”.

Başkan Esen’in yeni yıl kutlama mesajı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, tüm insanlığın ve tüm islam aleminin yeni yılını kutlayan bir mesaj yayınladı. Yayınlana mesajda şu ifadelere yer verdi: “yeni yılın Türk İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum”.

Bu haber 382 kez okundu.
Bölgesel - 17:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by