Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Abdullah Özçelik asaleten atandı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı AFAD İl Müdür vekili Abdullah Özçelik kurumuna asaleten atandı. Çankırı AFAD İl Müdür vekili olarak görev yapmakta olan Abdullah Özçelik, Çankırı AFAD İl Müdürlüğüne asaleten atandı. Abdullah Özçelik daha öncesinde Çankırı AFAD İl Müdürlüğü bünyesinde şube müdürlüğü yaparken 6 Aralık 2019 Tarihinde müdür vekili olarak göreve başladı. İl Müdürü Özçelik, pandemi […]
Bölgesel - 25 Eylül 2020 09:21 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı AFAD İl Müdür vekili Abdullah Özçelik kurumuna asaleten atandı.

Çankırı AFAD İl Müdür vekili olarak görev yapmakta olan Abdullah Özçelik, Çankırı AFAD İl Müdürlüğüne asaleten atandı.

Abdullah Özçelik daha öncesinde Çankırı AFAD İl Müdürlüğü bünyesinde şube müdürlüğü yaparken 6 Aralık 2019 Tarihinde müdür vekili olarak göreve başladı.

İl Müdürü Özçelik, pandemi süresince Vefa Koordinasyon merkezi, İl Pandemi kurulu gibi çeşitli yerlerde aktif görev  aldı.

Abdullah Özçelik Kimdir?

AFAD Basın ve Halkla İlişkiler  tarafından Abdullah Özçelik hakkında yapılan açıklamada, “1985 Nevşehir Doğumludur. Cumhuriyet Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden 2007 yılında mezun oldu.Atatürk Üniversitesi Afet ve Acil Durum Yönetimi Bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Tarih Bölümü Öğrenimine devam etmektedir. Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesinde Afet Yönetiminde İnsansız Hava Araçları konusu üzerine Yüksek Lisans Öğrenimine devam etmektedir. 2013 yılında Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde mühendis olarak göreve başladı. Ekim 2017 – Aralık 2019 Tarihleri Arası Çankırı AFAD Planlama, Zarar Azaltma ve İyileştirme Şube Müdür Vekili Olarak görev yaptı. 2019 yılında 5 ay süre ile Suriye’de Fırat Kalkanı Bölgesinde El-Bab İnsani Yardım Koordinatörü olarak görev yaptı. 29.11.2019 tarihinden itibaren Çankırı Afet ve Acil Durum İl Müdür Vekili olarak görev yaparken 16 Eylül 2020 tarihi itibari ile Çankırı AFAD İl Müdürü olarak asaleten görev yapmaktadır” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 4340 kez okundu.
Bölgesel - 09:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by