Sumitomo Rubber Ako
22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Adnan Menderes İlkokulu’ndan Anlamlı Öğretmenler Günü Kutlaması

Çankırı’da Yeni Gün Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan “Geleceğe Nefes Ol” projesi kapsamında Adnan Menderes İlkokulu öğretmenleri anlamlı bir çalışmaya imza attılar. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nden, Adnan Menderes İlkokulu’nda bulunan öğretmen ve personel için birer adet fidan olmak üzere toplam 23 fidan temin edip, okul idarecileri, öğretmenleri, personeli ve gönüllü velilerle birlikte okul […]
Eğitim - 30 Kasım 2019 14:36 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan “Geleceğe Nefes Ol” projesi kapsamında Adnan Menderes İlkokulu öğretmenleri anlamlı bir çalışmaya imza attılar.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nden, Adnan Menderes İlkokulu’nda bulunan öğretmen ve personel için birer adet fidan olmak üzere toplam 23 fidan temin edip, okul idarecileri, öğretmenleri, personeli ve gönüllü velilerle birlikte okul bahçesinde 23 fidanı toprakla buluşturarak öğretmenler gününü daha anlamlı hale getirdiler.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Etkinlikte emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve okul personelimize teşekkür ederiz.” denildi.

Bu haber 1934 kez okundu.
Eğitim - 14:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by