Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti Çankırı İl Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor

Salim Çivitcioğlu  teşkilat üyeleriyle birlikte Çankırı’daki resmi kurumları ziyaret etti. Devletin bekası ve milletin refahı için kamu hizmeti veren vatandaşları ziyaret eden AK Parti teşkilatı, kamu personellerinin öneri ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu. Milletvekili Salim Çivitcioğlu öncülüğündeki heyetin şehir içindeki ziyaretleri, Çankırı Valiliği’nden Sağlık Müdürlüğü’ne, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nden, Çalışma ve İş Kurumu İl […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 3 Eylül 2021 18:19 A A

Salim Çivitcioğlu  teşkilat üyeleriyle birlikte Çankırı’daki resmi kurumları ziyaret etti. Devletin bekası ve milletin refahı için kamu hizmeti veren vatandaşları ziyaret eden AK Parti teşkilatı, kamu personellerinin öneri ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

Milletvekili Salim Çivitcioğlu öncülüğündeki heyetin şehir içindeki ziyaretleri, Çankırı Valiliği’nden Sağlık Müdürlüğü’ne, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nden, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne,  Hacı Murad-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdu’ndan, Emir Karatekin Erkek Öğrenci Yurdu’na, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi (ASHİM) binasından, Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) kadar sürerken, önümüzdeki günlerde de aralıksız devam etmesi bekleniyor.

Bu haber 343 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by