Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ak Parti Çankırı Teşkilatı gençlerle okudu

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve AK Parti İl Teşkilatı gençler ile birlikte güzel vakit geçirdi. Etkinliğe Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı’da katılım sağladı. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda kitap dağıtımında bulunulduktan sonra AK Parti Çankırı Teşkilatı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 2 Nisan 2022 16:22 A A

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve AK Parti İl Teşkilatı gençler ile birlikte güzel vakit geçirdi.

Etkinliğe Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı’da katılım sağladı.

Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda kitap dağıtımında bulunulduktan sonra AK Parti Çankırı Teşkilatı kitap okuyarak farkındalık oluşturdu.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada; ” Recep Tayyip Erdoğan Parkımızda gençlerimizle birlikte “kitap okumanın, öneminin” mesajını verdik. Gençlerimiz ile Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil’in “Gençlerle Başbaşa” kitabını okuduk. İnsanlığa faydalı olmanın en önemli faktörlerinden biriside okumaktır.” dedi.

Bu haber 926 kez okundu.
Bölgesel - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by