Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.22
  • DOLAR 6.64

AK Parti Eldivan İlçe Başkanlığı’nda bayrak değişimi

Çankırı?da Yeni Gün AK Parti Eldivan’ın yeni İlçe Başkanı Mehmet Arı oldu. Arı yaptığı açıklamada: “Ak Parti Eldivan İlçe Başkanlığı devir teslim törenimizi gerçekleştirdik. Göreve geldikleri günden, bu zamana kadar özveri ile çalışan İsmail Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte kendilerine başarılar diliyorum. Teşkilatımızda kuruluşundan günümüze kadar hizmet eden, […]
Çankırı Gündemi - 8 Haziran 2019 03:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

AK Parti Eldivan’ın yeni İlçe Başkanı Mehmet Arı oldu. Arı yaptığı açıklamada: “Ak Parti Eldivan İlçe Başkanlığı devir teslim törenimizi gerçekleştirdik.

Göreve geldikleri günden, bu zamana kadar özveri ile çalışan İsmail Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte kendilerine başarılar diliyorum.

Teşkilatımızda kuruluşundan günümüze kadar hizmet eden, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan, memleketimizin geleceğine ışık tutacak herkesle yolumuza devam edecek, Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın ilçemizdeki temsilcisi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

 

Bu haber 214 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 03:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by