Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti heyetinden gazetemize ziyaret

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kapı kapı dolaşacaklarını belirten Ak Partililer, Çankırı’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı ve alınmadık gönül kalmayacağını ifade ettiler. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Civitcioğlu, İl Başkanı Abdülkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Gençlik Kolları […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 29 Temmuz 2021 19:02 A A

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kapı kapı dolaşacaklarını belirten Ak Partililer, Çankırı’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı ve alınmadık gönül kalmayacağını ifade ettiler.

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Civitcioğlu, İl Başkanı Abdülkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi ve teşkilat mensupları gazetemiz Çankırı’da Yenigün’ü de ziyaret gerçekleştirdiler.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ömer Karaman tarafından karşılanan AK Parti heyeti sohbet havasında geçen bir ortamda Çankırı’da hayata geçirilen işler ve yapılması planlanan projeler konuşuldu. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, her zaman yerel basının yanında olduklarını belirterek destek vermeye çalıştıklarını ifade etti. Akbaşoğlu, özellikle önem verdikleri Korgun- Kurşunlu yolunun tamamlanması ile Çankırı açısından tedarik zincirinin önemli bir halkasının sonuna gelineceğini ifade etti.

Çankırı’da Yenigün gazetemizin imtiyaz sahibi Ömer Karaman’da AK Parti heyetinin nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu haber 799 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by