Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti İl Başkanı Çelik, kutlama mesajı yayınladı

Çankırı’da Yeni Gün AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlama mesajı yayınladı. Başkan Çelik mesajında, “Kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak, tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden ve demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Türk basını tarihin her döneminde milletimizin gözü, kulağı, sesi […]
Çankırı Gündemi - 25 Temmuz 2019 10:09 A A

Çankırı’da Yeni Gün

AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çelik mesajında, “Kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak, tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden ve demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisidir.

Türk basını tarihin her döneminde milletimizin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirmiştir.

Yerel basın da Çankırı’mızda ve bölge illerimizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağladığı gibi, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına da önemli katkılar sunmuştur.

Yerel basınımızın, büyük bir özveri içerisinde yerine getirdikleri bu görevlerini, bundan sonra da aynı özveri ve duyarlılıkla devam ettireceklerine olan inancımı her zaman olduğu gibi bu günde de belirtmek istiyorum.

Özellikle ülkemizde meydana gelen son olaylarda gerek yerel basınımız gerekse de ulusal basınımız milli iradenin yanındaki kararlı duruşlarıyla, cesur ve fedakârca yaptıkları çalışmalarıyla, milli menfaatlerimize uygun yayınlarıyla, milletimizi doğru bir şekilde bilgilendirerek ve yönlendirerek, demokrasi ve basın tarihimizde asla unutulmayacak bir görevi yerine getirerek isimlerini altın harflerle yazdırmışlardır.

Görevini bu anlayışla, cesurca ve fedakârlıkla yürüten değerli basın mensuplarımız her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerimle, başta ilimiz basını olmak üzere tüm basınımızın bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ilkeli ve tarafsız bir anlayışla görevlerini ve yayınlarını sürdüreceğine olan inancımı belirtir, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, çalışmalarında başarılar diler, saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Bu nazik davranışlarından dolayı Yeni Gün Gazetesi ailesi olarak AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik’e teşekkürlerimizi sunarız.

Bu haber 1403 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by