Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti Kuruluşunun 18. Yıl Mesajı

Çankırı’da Yeni Gün Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı, AK Parti Kuruluşunun 18. Yıl Mesajı yayınlandı. AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. AK Parti teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. […]
Çankırı Gündemi - 16 Ağustos 2019 11:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı, AK Parti Kuruluşunun 18. Yıl Mesajı yayınlandı.
AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.
AK Parti teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.
Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara rağmen bu hedeflere ulaşacağız. Halka hizmet, Hakk’a hizmet düşüncesiyle 14 Ağustos 2001’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıkan, kurulduğu günden bu yana her alanda yaptığı hizmetlerle milletimizin güvenini kazanan AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.
Av.Abdulkadir ÇELİK
AK PARTİ ÇANKIRI İL BAŞKANI

Bu haber 4352 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by