Sumitomo Rubber Ako
21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti’den kan bağışı kampanyası

Çankırı’da Yeni Gün Dün Türkiye genelinde AK Parti Teşkilatları tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına Çankırı Ak Parti İl Başkanlığıda destek vererek Çankırı Ak Parti İl Başkanlığı binası önünde kurdurulan ve Sabah 11.00 ila akşam 20.00 saatleri arasında Kızılay kan alma aracı kan bağışlarını toplaması sebeb ile hizmet verdi. AK Parti il teşkilatı Kızılay kan alma […]
Çankırı Gündemi - 1 Kasım 2019 09:20 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Dün Türkiye genelinde AK Parti Teşkilatları tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına Çankırı Ak Parti İl Başkanlığıda destek vererek Çankırı Ak Parti İl Başkanlığı binası önünde kurdurulan ve Sabah 11.00 ila akşam 20.00 saatleri arasında Kızılay kan alma aracı kan bağışlarını toplaması sebeb ile hizmet verdi. AK Parti il teşkilatı Kızılay kan alma aracını ziyaret ederek kan bağışında bulundular.

Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Kızılay’a kan bağaşında bulundu.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik Kızıl haftası ve kan bağış kampanyası hakkında yaptığı açıklamada,

“Halkımızın 29 Ekim – 4 Kasım Kızılay Haftasını kutluyorum. Kızılay haftası nedeniyle Kızılay ile 81 ilde ortak olarak düzenlenen ve Çankırı’da Kızılay Çankırı Şubesi ve İl Başkanlığımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığımız olarak ortak düzenlediğimiz Kan bağışı kampanyamıza tüm halkımızı ve siz değerli basın mensuplarımızı davet ediyoruz.

Kızılaya ait kan bağışı aracı İl Başkanlığı binamız önünde saat 11:00 İle 20:00 saatleri arasında kan bağışlarınızı alabilecek.” dedi.

Bu haber 1403 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by