Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti’nin önemli isimleri Çankırı Teşkilat akademisinde eğitim verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi AR-Ge ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; 2023 seçimlerine yaklaşık iki yıl kala 81 il ve 973 ilзede AK Parti yцneticilerinin tam 12 farklı alanda ve 10 hafta sürecek çok kapsamlı bir eğitim programı başladığını açıkladı. “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” sloganıyla Çankırı’da da başlayan AK Parti Teşkilat Akademisine genel […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 8 Kasım 2021 09:09 A A

Adalet ve Kalkınma Partisi AR-Ge ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; 2023 seçimlerine yaklaşık iki yıl kala 81 il ve 973 ilзede AK Parti yцneticilerinin tam 12 farklı alanda ve 10 hafta sürecek çok kapsamlı bir eğitim programı başladığını açıkladı.

“Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” sloganıyla Çankırı’da da başlayan AK Parti Teşkilat Akademisine genel merkez ve yerelde çok sayıda partili katıldı.

Çankırı 10 İsmi Ağırlayacak

Programın Çankırı’daki ayağına, siyaset ve medya gibi bir çok farklı alanda uzman ve yetkin isimler eşlik edecek. Eğitim Çankırı’da 100. Yıl Kültür Merkezin’de düzenleniyor.

Cumartesi günü başlayan akademinin ilk konuğu Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, ikinci konuğu Savunma Strateji ve Güvenlik Uzmanı Yusuf Alabarda, üçüncü konuğu ise gazeteci Abdurrahman Uzun olacak. Aynı gün program, Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı M. Mücahit Küçükyılmaz’ın eğitimleriyle devam etti.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, etkinliğe katılan bütün partililere katılımlarından ötürü teşekkür etti. AK Part Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı Muhammet Doğan açılışta yaptığı konuşmada, ”Siz gecesini gündüzüne katarak çalışan liderinin yani Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bir saniye bile ayrılmayan yol arkadaşlarım hoş geldiniz sefa getirdiniz. Sizlere kısa bir anektod paylaşmak istiyorum. Bundan 12-13 yıl kadar önceydi. İzmir Gençlik Kolları’nda görevliyken bir programda sayın bakanımız Recep Akdağ orada eğitim verenler arasında yer almıştı. Bakanımız o gün niçin siyaset yapıyoruz sorusunun cevabını anlatmıştı. Her konuşmamda bakanımızın o gün yaptığı konuşmaları unutamam. Bu gibi programların çok fayda sağladığı ve siz teşkilat mensuplarımız ile birlikte buradan çok önemli bilgiler edineceğinize şüphem yok.” dedi. Açılış konuşmalarınının ardından programın diğer kısımları basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Eğitimin ikinci günü ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Davranış Bilimleri Uzmanı İlhami Fındıkçı ve İletişimci Cihangir İşbilir akademinin konuşmacısı olarak yerini aldı.

Bu haber 428 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by