Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ali Yakup 1074 Çankırıspor’da

1074 Çankırıspor yönetimi yaşadığı olumsuzluklara rağmen takımın sesini duyurmak ve başarılı olmak adına çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor. Klübün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, ”Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen yönetim kurulumuz çalışmalarına devam ediyor. Teknik ekibimizle anlaştık,  transferleri ise yarından itibaren açıklamaya başlayacağız. Çok hızlı bir şekilde transfer komitemiz, sportif direktörümüz ve teknik sorumlumuzla birlikte koordineli bir […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 28 Eylül 2021 17:45 A A

1074 Çankırıspor yönetimi yaşadığı olumsuzluklara rağmen takımın sesini duyurmak ve başarılı olmak adına çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor.

Klübün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, ”Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen yönetim kurulumuz çalışmalarına devam ediyor. Teknik ekibimizle anlaştık,  transferleri ise yarından itibaren açıklamaya başlayacağız. Çok hızlı bir şekilde transfer komitemiz, sportif direktörümüz ve teknik sorumlumuzla birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz.Transferleri bitirip, bu hafta içi lig hazırlıklarına başlamayı düşünüyoruz Joyana Otel’de  gerçekleştirilen  imza töreninde Ali Yakup  kendisini 1074 Çankırısporumuza  bağlayan sözleşmeye imza attı” ifadelerine yer verildi.

Takımın ilerleyen günlerde yeni transferini takipçi ve taraftarları ile paylaşması bekleniyor.

Bu haber 354 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by