Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Apandisit ameliyatı laparoskopik yöntemle yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Devlet Hastanesi’nde görevli Op Dr T. Eray Seven, ilk defa bir hastaya laparoskopi yöntemiyle apandisit ameliyatı gerçekleştirdi. Çankırı Devlet Hastanesi resmi web sitesine bir açıklama yapan Op. Dr T. Eray Seven operasyonun başarıyla gerçekleştiğini belirterek, “Hastanemizde ilk kez laparoskopik apandektomi operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiş olup hasta şifa ile taburcu edilmiştir. Laparoskopik apandektomi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 28 Aralık 2019 09:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Devlet Hastanesi’nde görevli Op Dr T. Eray Seven, ilk defa bir hastaya laparoskopi yöntemiyle apandisit ameliyatı gerçekleştirdi.

Çankırı Devlet Hastanesi resmi web sitesine bir açıklama yapan Op. Dr T. Eray Seven operasyonun başarıyla gerçekleştiğini belirterek, “Hastanemizde ilk kez laparoskopik apandektomi operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiş olup hasta şifa ile taburcu edilmiştir.

Laparoskopik apandektomi operasyonu özel ekipman gerektirmekte ve bu ekipman olmaksızın yapılması operasyon sürelerini uzatabilmektedir.

Gerekli ekipmanlar başta başhekimimiz olmak üzere hastane yönetimimizin özverili çalışmaları ile temin edilmeye başlanmış olup her geçen gün verdiğimiz hizmet adım adım ileriye gidecektir” açıklamasını yaptı.

Bu haber 7897 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by