Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Ara Tatilde Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi etkinliklerine yoğun ilgi

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ara tatilde yapılan etkinlikler hakkında açıklama yapıldı açıklamada, ”18-22 Kasım tarihleri arasında ülkemizde ilk defa uygulanan ara tatil döneminde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde düzenlenen etkinliklere Çankırı ve çevre illerden öğrenciler yoğun katılım sağladılar. Öğrenciler ve veliler, drama etkinliğinde […]
Eğitim - 30 Kasım 2019 14:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ara tatilde yapılan etkinlikler hakkında açıklama yapıldı açıklamada, ”18-22 Kasım tarihleri arasında ülkemizde ilk defa uygulanan ara tatil döneminde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde düzenlenen etkinliklere Çankırı ve çevre illerden öğrenciler yoğun katılım sağladılar.

Öğrenciler ve veliler, drama etkinliğinde düşlerini gerçekleştirdiler. Robotik etkinliğinde kodların gizemli dünyasına adım attılar. Birlikte şarkı söyleyelim etkinliğinde birlikte müzik yapmanın keyfine vardılar. Akıl oyunlarında yeni oyunlar keşfettiler. Kırılmayan yumurtalar etkinliğinde ise bilim ve becerinin eğlenceli dünyasına tanıklık ettiler. Her yaştan öğrencinin katıldığı etkinliklerde, öğrenciler yeni deneyimlerin yanı sıra yeni insanlar tanımanın, iş birliği içerisinde hareket etmenin önemini kavradılar.

Emeklerinden dolayı idarecilerimize, atölyelerde göstermiş oldukları performanstan dolayı değerli öğretmenlerimize ve katılımlarından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumuz veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” denildi.

Bu haber 1494 kez okundu.
Eğitim - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by