Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Araç kiralama hizmeti alınacaktır

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Araç kiralama hizmeti alınacaktır. Basın İlan Kurumu İlan Portalı İlan. Gov.Tr İnternet Sitesinde Yer Alan İlana Göre İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 30 Eylül 2022 10:00 A A

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Araç kiralama hizmeti alınacaktır.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı İlan. Gov.Tr İnternet Sitesinde Yer Alan İlana Göre İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhale : 20.10.2022 Saat : 10:00 Necmettin Erbakan Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Toplantı Salonu Yaka Mh. Kasım Halife Sk. No:11/1 Meram/Konya Adresinde Yapılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bu haber 291 kez okundu.
İLAN - 10:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by