Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Asıl engelliler, onları görmeyenlerdir.”

Her ayın 10’unda engellilere saç kesimi ücretsiz Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da faaliyet gösteren Nihal Kuaför sahibi Nihal Uludoğan engellilere yönelik ücretsiz saç kesimi projesi başlattı. Her ayın 10’unda engellilere yönelik ücretsiz saç kesimi yapan Uludoğan, engellilere hizmet etmenin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. Çankırı’da hayırsever bir vatandaş olduğunu ifade eden Uludoğan, “Bu sektöre 15 […]
Çankırı Gündemi - 11 Ocak 2020 10:42 A A

Her ayın 10’unda engellilere saç kesimi ücretsiz

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da faaliyet gösteren Nihal Kuaför sahibi Nihal Uludoğan engellilere yönelik ücretsiz saç kesimi projesi başlattı. Her ayın 10’unda engellilere yönelik ücretsiz saç kesimi yapan Uludoğan, engellilere hizmet etmenin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

Çankırı’da hayırsever bir vatandaş olduğunu ifade eden Uludoğan, “Bu sektöre 15 yıl önce başladım. 10 yıldır da kendi salonumu işletiyorum. Bu projeyi başlatmaktaki amacım engelli vatandaşlarımıza hizmet edebilmek ve onları mutlu etmektir. 5 yıldır da Çankırı’da hayırsever bir vatandaş olarak çalışıyorum.” dedi.

“Engellilere hizmet etmek beni çok mutlu ediyor.”

Engelli vatandaşlara yaptığı hizmetten duyduğu mutluluğu dile getiren Uludoğan, “Daha önceden de huzurevinde, cezaevinde ve kimsesiz çocuklara gönüllü kuaförlük yapıyordum. Engelli vatandaşlarımız için de bu şekilde bir proje başlatmak istedim. Salonuma engelli bir vatandaşımız geldiğinde onlara hizmet vermek beni daha çok mutlu ediyor. Onların gülümsemesi ve mutlu olması herşeye değer.” şeklinde konuştu.

“Hepimiz bir engelli adayıyız.”

Her vatandaşın bir engelli adayı olduğunu söyleyen Nihal Uludoğan, “Bu projeyi başlatmaktaki amacım engelli vatandaşlarımıza da en güzel şekilde hizmet etmek. Hepimizin bir engelli adayı olduğumuzu unutmamamız gerekiyor. Tüm esnaf ve vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı ve yardımcı olmaları gerektiğini düşünüyorum. Asıl engelliler onları görmeyenlerdir.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 897 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by