Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Toplantı Salonu Nikah Salonu Olarak Kullanılacak

Çankırı’da Yeni Gün Esen, “Dar gelirli vatandaşımızdan da gerekirse ücret almayalım. Herkes eşit anlamda faydalansın diye böyle bir düşüncemiz oldu” dedi. Esen, “Bütün vatandaşlar buradan yararlansın” Çankırı Belediyesi Meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde bulunan toplantı salonunun nikah salonu […]
Çankırı Gündemi - 22 Haziran 2019 10:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Esen, “Dar gelirli vatandaşımızdan da gerekirse ücret almayalım. Herkes eşit anlamda faydalansın diye böyle bir düşüncemiz oldu” dedi.

Esen, “Bütün vatandaşlar buradan yararlansın”

Çankırı Belediyesi Meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde bulunan toplantı salonunun nikah salonu olarak kullanılması ve salon ücretinin belirlenmesi konusunda belediye encümenine yetki verilmesi konusu ele alındı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Daha önce hangi siyasi parti iktidarsa, belediye kimdeyse o kullandı. Bizde diyoruz ki; bütün vatandaş buradan faydalansın. Dar gelirli vatandaşımızdan da gerekirse ücret almayalım. Herkes eşit anlamda faydalansın diye böyle bir düşüncemiz oldu” dedi.

Başkan Esen tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi kabul edildi.

Bu haber 1708 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by