Sumitomo Rubber Ako
12° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Avşar, “Biz dedikodu değil icraat yapmak için geliyoruz”

Çankırı’da Yeni Gün Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı il ve merkez ilçe teşkilatı dün basın mensupları ile bir araya geldi. Yeni yönetim kurlunun tanıtıldığı toplantıda konuşan DEVA Partisi Çankırı kurucu başkanı Mustafa Avşar, “Biz dedikodu değil icraat yapmak için geliyoruz. Bizim partimizde hizmet için gelmiş gönüllüler var” dedi. Yeni bir oluşum olduklarını ifade eden Avşar, […]
Çankırı Gündemi - 22 Ağustos 2020 09:43 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı il ve merkez ilçe teşkilatı dün basın mensupları ile bir araya geldi. Yeni yönetim kurlunun tanıtıldığı toplantıda konuşan DEVA Partisi Çankırı kurucu başkanı Mustafa Avşar, “Biz dedikodu değil icraat yapmak için geliyoruz. Bizim partimizde hizmet için gelmiş gönüllüler var” dedi.

Yeni bir oluşum olduklarını ifade eden Avşar, “Genel başkanımız Ali Babacan’ın önderliğinde Türkiye’de yeni bir siyasi parti kuruldu. Bizde bu partinin Çankırı’da ki temsilcileri olarak buradayız.  Yönetimdeki arkadaşlarımız Çankırı’da işinde gücünde başarılı olan arkadaşlarımız. Memleketimizde sevilen sayılan kişilerden olmasını tercih ettik. Bizim partimizin hedefi, ülkemizde daha güzel bir siyaset ortamı sağlamak. Ekonomimizi geliştirmek. Milletimizin barış, huzur ve güven içinde yaşayacağı saygın ve güçlü Türkiye idealini gerçekleştirmek için hepimiz bu yola çıkmış bulunmaktayız” dedi.

Basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Avşar, kişiler üzerinden yapılan siyaset nedeniyle Çankırı’nın geri kaldığını aktardı.

AK Partiden ayrılma sebebi yönündeki soruya ise Avşar, “Ak Partide bizim artık siyaset yapmamız olanaklı hale gelmemişti. Hepiniz biliyorsunuz, Çankırı küçük yer. Türkiye’nin menfaati açısından DEVA Partisinde siyaset yapmayı uygun gördük ve arkadaşlarımızla birlikte bu yola çıktık.

AK Parti’de yaptığımız siyasetle bir yere varamıyorduk. Çankırı’da attığın taş yerini bulmuyordu biz burada attığımız taşın yerini bulacağına inanıyoruz” dedi.

Çankırı neden siyasette geri kaldı? Hep kişiler üzerinden siyaset yürüttüğü için geri kaldı memleketimiz. Hastanenin yerini bile bilmiyoruz nereye yapılacağını.   Parti binamızın resmi açılışını önümüzdeki ay içinde yapmayı planlıyoruz” dedi.

Listemizdekiler ne zorla ne de başka bir şekilde yazılmadı herkes gönüllüdür. Kimseyi zorla yazamayız. Kulaktan dolma bilgilerle dedikodu yayması kolay. Biz dedikodu yapmaya değil icraat yapmaya geleceğiz hep birlikte.

Bizde hizmet için gelmiş gönüllüler var” dedi.

Bu haber 684 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by