Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ayaz, öğretmenlerin sertifikalarını verdi

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, “Zekâ Oyunları Öğreticiliği Kursu”nu başarıyla tamamlayan öğretmenlerin sertifikalarını verdi. Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan ve Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen kursu 39 öğretmenin başarıyla tamamladı. Çankırı’da zekâ oyunlarının yaygınlaşması ve öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri amacıyla düzenlenen kursun eğitmenliği Taner Kılıç ve Hüseyin Sügün tarafından yapıldı. Vali […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 12 Ocak 2022 18:04 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, “Zekâ Oyunları Öğreticiliği Kursu”nu başarıyla tamamlayan öğretmenlerin sertifikalarını verdi.

Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan ve Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen kursu 39 öğretmenin başarıyla tamamladı. Çankırı’da zekâ oyunlarının yaygınlaşması ve öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri amacıyla düzenlenen kursun eğitmenliği Taner Kılıç ve Hüseyin Sügün tarafından yapıldı.

Vali Ayaz, öğrencileri için donanımlarını artırmak üzere gönüllü olarak kursa katılan öğretmenleri özverilerinden dolayı  tebrik etti ve sertifikalarını İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zekeriya Yelmen ile birlikte verdi.

Bu haber 1060 kez okundu.
Bölgesel - 18:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by