Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu açıkladı! Çankırı’da yerleştirme oranı %100

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Çankırı’da Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarına başvuran öğrencilerin tamamının yerleştiğini açıkladı. Çankırı’da Yeni Gün Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Çankırı’da 4 yurdun 6.054 kapasite ile hizmet verdiğini ve başvuruda bulunan öğrencilerin tamamının yerleştiğini, yerleşme oranının 1. fazda  %100’e ulaştığını sosyal medya hesabından […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 4 Ekim 2022 18:10 A A

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Çankırı’da Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarına başvuran öğrencilerin tamamının yerleştiğini açıkladı.

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Çankırı’da 4 yurdun 6.054 kapasite ile hizmet verdiğini ve başvuruda bulunan öğrencilerin tamamının yerleştiğini, yerleşme oranının 1. fazda  %100’e ulaştığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Bakan Kasapoğu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Yerleştirme oranı 1. fazda %100! GSB Yurtları’na başvuran öğrencilerimizin tamamı yerleşti. Çankırı’da 4 yurt, 6.054 kapasite ile GSB hep yanında!”

Bu haber 529 kez okundu.
Bölgesel - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by