Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Bakan Kasapoğlu Çankırı’da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Kastamonu’daki programının ardından Çankırı’ya geldi. İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Kasapoğlu, burada Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 9 Haziran 2021 10:17 A A

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu.

Bakan Kasapoğlu, Kastamonu’daki programının ardından Çankırı’ya geldi. İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Kasapoğlu, burada Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

İnşaat hakkında bilgi alan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada, Çankırı’nın hem ilçe ve köylerinde hem de şehir merkezinde birçok spor yatırımı bulunduğunu söyledi. Yapımı devam eden havuzun da bunlardan biri olduğunu belirten Kasapoğlu, “İnşaatın hızlı bir şekilde ilerlediğini gördük. Yüzme bilmeyen kalmasın’ projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olacak. Yarı Olimpik Yüzme Havuzuda tamamlandığında büyük bir katkı sağlayacak.” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, incelemelerinin ardından Çankırı’dan ayrıldı.

Bu haber 759 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by