Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Bakan Ziya Selçuk Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti

Çankırı’da Yeni Gün Yeni eğitim ve öğretim yılında yüz yüze eğitimin ikinci aşamasına Çankırı Tüney köyü Şehit Mehmet Demir Ortaokulu öğrencileri ile birlikte “Merhaba” diyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gerçekleştirdiği bir dizi incelemeler kapsamında Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Salim Çivitcioğlu’nun da eşlik […]
Çankırı Gündemi - 13 Ekim 2020 09:19 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeni eğitim ve öğretim yılında yüz yüze eğitimin ikinci aşamasına Çankırı Tüney köyü Şehit Mehmet Demir Ortaokulu öğrencileri ile birlikte “Merhaba” diyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gerçekleştirdiği bir dizi incelemeler kapsamında Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Salim Çivitcioğlu’nun da eşlik ettiği Bakan Ziya Selçuk’u Başkan yardımcıları ve ailesi ile birlikte Belediye Hizmet Binası girişinde Yâran selamı ile karşıladı. Makamda basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmede Başkan Esen, ziyaret anısı olarak Çankırı’nın önemli tarihi ve kültürel varlıkları arasında gösterilen “İnandık Vazosu”nun seramik çalışmasını hediye etti. Çankırı Belediyesi tarafından çocuklara özel olarak yaptırılan “COVİD Dedektifi” isimli rozet ise Bakan Selçuk’un beğenisini kazandı. Belediye Şeref Defterini imzalayan Selçuk, diğer gezi ve ziyaretleri için Belediyeden ayrıldı.

Bu haber 424 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by