Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başarı, şiir ve türküler gençlerle buluştu

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge ile “Çınar Altı Söyleşileri” kapsamında GSB Yurtlarında kalan öğrenciler ve gençlere yönelik “Günaydın Gece” adlı şiir dinletisi ve türkü konseri düzenledi. Çankırı 100. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen programda,  özel bir radyoda yaptığı Gölge ismindeki programıyla geniş kitlelere ulaşan Talha Bora Öge, Gençlik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 17 Aralık 2021 18:24 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge ile “Çınar Altı Söyleşileri” kapsamında GSB Yurtlarında kalan öğrenciler ve gençlere yönelik “Günaydın Gece” adlı şiir dinletisi ve türkü konseri düzenledi.

Çankırı 100. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen programda,  özel bir radyoda yaptığı Gölge ismindeki programıyla geniş kitlelere ulaşan Talha Bora Öge, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yurtlarında kalan öğrenci ve gençleri coşturdu. Öge, birbirinden güzel ezgi, türkü ve şiirleriyle gençlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Programın ardından konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “Öğrencilerin dersleri dışında kalan serbest zamanlarını olumlu değerlendirmek, edebiyat ve şiiri sevdirmek, ruh dünyalarındaki dalgalanmaları bir nebze olsun dindirerek huzur bulacakları sohbet ortamları hazırlamak için şairin şiirlerini seslendireceği bir program amaçladık. Çok faydalı bir program oldu. Gençlerimiz doyasıya eğlendi. Bu vesile ile programa katkılarından dolayı Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge ile özellikle salonu dolduran gençlere teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin sonunda gençler, Talha Bora Öge ile günün anısına fotoğraf çekindiler.

Bu haber 1083 kez okundu.
Bölgesel - 18:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by