Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“Basın mensuplarının işlerini daha rahat yapabilmesi için her türlü yönetsel tasarrufta bulunacağımızın altını bir kez daha çiziyorum” 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve basın mensupları katılım sağladı. Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Sadık Ak, güzel temennilerde bulundu. Ak, şu ifadelere yer verdi: “Değerli basın mensupları; Çankırı Gençlik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 12 Ocak 2022 18:15 A A

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve basın mensupları katılım sağladı. Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Sadık Ak, güzel temennilerde bulundu. Ak, şu ifadelere yer verdi:

“Değerli basın mensupları;

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiasının içinde basın mensuplarımızın yeri çok önemlidir. 

Çankırı sporunun gelişimi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tüm birimleri ile büyük çaba göstermektedir.  Basın mensuplarımız da İl Müdürlüğümüzün bu yoğun çalışmalarını halkımıza duyurarak sporun gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde doğruya ulaşma yolunda yapılan her eleştiriden istifade etmek aynı zamanda bizim inanç ve değerlerimizin bir parçasıdır.

Basın mensuplarının işlerini daha rahat yapabilmesi için her türlü yönetsel tasarrufta bulunacağımızın altını bir kez daha çiziyorum. 

Bu vesile ile çalışan basın mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor, vazife başında hayatını kaybeden basın mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Toplumun bilgi akışı için zaman zaman tatil yapmayarak gece gündüz çalışan tüm basın emekçilerimizi; muhabir, yorumcu, televizyoncu, kameraman ve teknik personel konumunda çalışan kardeşlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.”

Sohbet havasında geçen kahvaltı, fotoğraf çekiminin ardından sonlandırıldı.

Bu haber 636 kez okundu.
Bölgesel - 18:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by