Sumitomo Rubber Ako
-8° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Çelik: Basın çalışanları için her zaman yol gösterici değerler olmuştur

Çankırı’da Yeni Gün AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan bir mesaj yayınladı. AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Demokratik toplumların ve kamuoyu düzeninin en önemli gereklerinden bir tanesi şüphesizki Gazetecilerdir. Onların zorlu ve zamansız koşullarda icra ettiği meslek, gerçeklerin […]
Çankırı Gündemi - 9 Ocak 2021 10:05 A A

Çankırı’da Yeni Gün

AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Demokratik toplumların ve kamuoyu düzeninin en önemli gereklerinden bir tanesi şüphesizki Gazetecilerdir. Onların zorlu ve zamansız koşullarda icra ettiği meslek, gerçeklerin öğrenilmesini ve bireyin haber alma özgürlüğünü sağlayan, toplumun bilinçlenmesine aracılık yapan düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir.

Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, vatandaşla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın, yapmış oldukları haber, yorum ve görüşleri; bizlere çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır.

Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için her zaman yol gösterici değerler olmuştur. Bu değerlere sahip çıkarak kamuoyunun bilgilendirilmesini sağlamak basınımızın sergilediği en önemli başarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm değerli basın çalışanlarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, hayatta olan tüm basın emekçilerimize meslek ve özel hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 905 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by