Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Çelik: Her şey Çankırı için

Çankırı’da Yeni Gün Yapraklı Tuzlu Bağları yolunda bakım onarım çalışmaları devam ediyor. Ak Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “YAPRAKLI cezaevi önü TOBB Fen Lisesi Tuzlu Bağları yolunda 10,5 milyon TL ihale bedeli ile Çankırı’nın dev projelerinden Cezaevi Tuzlu Bağları arası yol çalışmaları  kesintisiz olarak tüm hızıyla devam […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 4 Kasım 2020 10:17 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yapraklı Tuzlu Bağları yolunda bakım onarım çalışmaları devam ediyor.

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “YAPRAKLI cezaevi önü TOBB Fen Lisesi Tuzlu Bağları yolunda 10,5 milyon TL ihale bedeli ile Çankırı’nın dev projelerinden Cezaevi Tuzlu Bağları arası yol çalışmaları  kesintisiz olarak tüm hızıyla devam ediyor.

Yol çalışmalarına desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na, Milletvekillerimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu’na teşekkür ediyor, yol çalışmalarındaki üstün gayretlerinden dolayı Karayolları Ekiplerine ve Yüklenici Azizoğlu A.Ş. personellerine, emeği geçen tüm yetkililere şükranlarımı sunuyorum.

her şey Çankırı için” ifadelerini kullandı.

Bu haber 4330 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by