Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen, basın mensuplarını Sosyal Tesis’te ağırladı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıya yerel ve ulusal basın temsilleri,  internet haber siteleri sahipleri ile radyo yöneticileri katıldı. Geçtiğimiz günlerde KUZKA toplantısına ev sahipliği yapan Çankırı Belediyesi Sosyal […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 11 Ocak 2022 18:27 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıya yerel ve ulusal basın temsilleri,  internet haber siteleri sahipleri ile radyo yöneticileri katıldı.

Geçtiğimiz günlerde KUZKA toplantısına ev sahipliği yapan Çankırı Belediyesi Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi, Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını ağırladı. Gazeteciler ile kahvaltıda buluşan Başkan Esen,  medya sektörünün mutfağında gecesini gündüzüne katarak çalışan gazetecileri özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Şeffaf, kanıtlanabilir ve ayakları yere basan bir Belediyecilik anlayışı ile hizmet ettiklerini belirten Esen, çalışmalarının her noktasının hesap verilebilir ve vatandaş ile basın mensuplarına açık bir şekilde ifade edilebilir olduğunun altını çizdi. Esen, “Gazetecilik mesleğinin merkezinde doğru ve tarafsız habercilik olduğu için Çankırı halkını bilgilendirme noktasında Belediyemizi ilgilendiren konularda gerekli bilgileri Belediyemizin tüm birimlerinden açık bir şekilde öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.” dedi.  Esen, eski Orduevi alanını yeniden düzenleyerek Çankırı’ya kazandırdıkları Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’ni gazeteciler ile birlikte gezerek tesisi tanıttı. Sohbet havasında gerçekleşen kahvaltı programı, basın mensuplarına verilen hediyeler ile son buldu.

Bu haber 301 kez okundu.
Bölgesel - 18:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by