Sumitomo Rubber Ako
14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen, ‘Galericiler Sitesi’ projesini tanıttı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Galericiler Sitesi Projesi’ni galerici esnafıyla birlikte inceledi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi’nde galerici esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen Başkan Esen, proje ekiplerinin hazırladığı Galericiler Sitesi Projesi’ni galerici esnafına tanıttı. Kendisinin de uzun yıllar farklı sektörlerde ticaretle uğraştığını dile getiren Başkan Esen, esnafların […]
Çankırı Gündemi - 30 Temmuz 2019 09:25 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Galericiler Sitesi Projesi’ni galerici esnafıyla birlikte inceledi.

Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi’nde galerici esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen Başkan Esen, proje ekiplerinin hazırladığı Galericiler Sitesi Projesi’ni galerici esnafına tanıttı.

Kendisinin de uzun yıllar farklı sektörlerde ticaretle uğraştığını dile getiren Başkan Esen, esnafların sıkıntıları çok iyi bildiğini ifade ederken, kentin esnafları ile birlikte gelişip güçleneceğini vurguladı.

Kentin yıllardır ihmal edilmiş, ötelenmiş sorunlarını kısa süre içerinde çözebilmek için geliştirdikleri projeleri ve çözümlerini anlatan Başkan Esen, “Biz belediyenin borçlarının arkasına sığınıp verdiğimiz sözleri unutacak değiliz. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan, her kesime ulaşacak, halkımızın istek ve önerilerini alacağız. ‘Yaptım, oldu’ mantığını yıkıp, istişare kültürünü geliştireceğiz. Bu anlamda sizler için hazırladığımız Galericiler Sitesi Projesi’ni sizlerle birlikte inceliyoruz. Proje ile tüm düşünce, öneri ve eleştirilerinizi proje ekiplerimiz değerlendirecektir.” ifadelerini kullandı.

Proje ile ilgili düşünce ve önerilerini dile getiren Çankırı esnafları, Başkan Esen’e teşekkürlerini iletti.

Bu haber 1490 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by