Sumitomo Rubber Ako
15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen hanımlara projelerini anlattı

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt’ un himayesinde  Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkanı Danışmanı  Huriye Yılmaz tarafından  kahvaltı programı düzenlendi. Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı proğramına Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi Betül Esen, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar, Ülkü Ocakları İl Başkanı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 19 Haziran 2021 16:13 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt’ un himayesinde  Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkanı Danışmanı  Huriye Yılmaz tarafından  kahvaltı programı düzenlendi.

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı proğramına Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi Betül Esen, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar, Ülkü Ocakları İl Başkanı M. Alperen Şahin ve MHP’li hanımların katıldı. Kahvaltı programında Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye proje ve çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Esen,’’Yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, projelerimizi ve hayallerimizi anlattık, dua istedik’’ dedi.

Bu haber 203 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by