Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen hat-trick yaptı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, futbol turnuvasının ikinci maçının başlangıç vuruşunu yaptı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında yer alan Esen, hat-trick yaparak topu üç kez rakip takımın ağlarına gönderdi. Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası heyecanı sürüyor. Her geçen gün taraftarını arttıran turnuva, takımların gol heyecanına sahne oluyor. Turnuvanın ikinci maçında Kültür ve […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 8 Aralık 2021 18:43 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, futbol turnuvasının ikinci maçının başlangıç vuruşunu yaptı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında yer alan Esen, hat-trick yaparak topu üç kez rakip takımın ağlarına gönderdi.

Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası heyecanı sürüyor. Her geçen gün taraftarını arttıran turnuva, takımların gol heyecanına sahne oluyor. Turnuvanın ikinci maçında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımında sahaya çıkan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü kalesine attığı üç gol ile takımına sevinç yaşattı.

9-5’lik skor ile rakip takım karşısında üstünlük sağlayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ilk maçında avantaj yakaladı.

Destek Hizmetleri ile Güvenlik birimleri arasında yapılan turnuvanın üçüncü maçı ise 5-3’lük skor ile Güvenlik biriminin oldu.

Bu haber 1097 kez okundu.
Bölgesel - 18:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by