Sumitomo Rubber Ako
-3° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen Kadir Gecesi’ni kutladı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  yayınladığı mesaj ile 19 Mayıs Salı akşamı idrak edilecek Kadir Gecesi’ni  kutladı. Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Esen, tüm dünyanın birlik, beraberlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğunun altını çizdi. Esen, […]
Çankırı Gündemi - 19 Mayıs 2020 11:34 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  yayınladığı mesaj ile 19 Mayıs Salı akşamı idrak edilecek Kadir Gecesi’ni  kutladı. Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Esen, tüm dünyanın birlik, beraberlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğunun altını çizdi.

Esen, “Kadir Gecesi, corona salgını ile mücadele ettiğimiz şu dönemde, birbirimize hayır duamızı göndermek için manevi bir fırsat sunmaktadır.  Sevdiklerimizi, yakınlarımızı, dostlarımızı ziyaret edemesek de bir telefonla bu önemli geceyi kutlamanın, gönül almanın, hal ve hatır sormanın daha da anlamlı hale geldiğini düşünmekteyim. Bu şekilde mübarek Kadir Gecesi’ni daha da bereketlendirebiliriz.

Bu duygu ve düşüncelerle; hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutlar, sağlık ve huzur getirmesini dilerim.” dedi.

Bu haber 1003 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by