Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.23
  • DOLAR 6.64

Başkan Esen, Muhtarlarla İstişare Etti

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile iftar programında bir araya geldi. Başkan Esen, Belediye çalışmaları kapsamında daha kaliteli, etkili ve etkin bir hizmet verebilmek için muhtarların kendi mahallelerindeki eksiklikleri tespit etmesini istedi. Esen, muhtarlar ile sürekli istişare içerisinde olacaklarının da sinyalini verdi. Çankırı Belediyesi, üretken belediyecilik anlayışı ile […]
Çankırı Gündemi - 8 Haziran 2019 19:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile iftar programında bir araya geldi. Başkan Esen, Belediye çalışmaları kapsamında daha kaliteli, etkili ve etkin bir hizmet verebilmek için muhtarların kendi mahallelerindeki eksiklikleri tespit etmesini istedi. Esen, muhtarlar ile sürekli istişare içerisinde olacaklarının da sinyalini verdi.

Çankırı Belediyesi, üretken belediyecilik anlayışı ile muhtarlarla ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Esen, iftar programında bir araya geldiği merkez mahalle muhtarlarının şehir ile ilgili talep, öneri ve görüşlerini dinledi. Muhtarların yerel yönetim ve halk arasında önemli bir köprü olduğuna dikkat çeken Esen, ?Hepimizin de ortak hedefi; halkımıza en kaliteli ve doğru hizmeti götürebilmek. Hangi mahallemizin nasıl bir hizmete ihtiyacı olduğu, mahalle sakinlerinin yaşam standartlarını daha fazla nasıl iyileştireceğimiz konusunda bizlere en çok yardım edecek olan muhtarlarımızdır. Bu yüzden sık sık bir araya gelip şehrimize yapılması gerekenler ile ilgili istişare halinde olacağız.? dedi.

 

Bu haber 104 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by