Sumitomo Rubber Ako
18° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen “Vatandaşımıza Bir Adım Mesafedeyiz”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in hemşehrilerini dinlediği, istek ve şikâyetlerine çözüm bulduğu “Halk Günü” uygulaması tüm hızı ile devam ediyor. Her Cuma günü düzenlenen Halk Günü’ne katılan vatandaşlar istek, öneri ve projelerini Başkan Esen ile paylaşıyor. Hemşehrilerini can kulağı ile dinleyen Esen, her buluşmada vatandaşa bir adım mesafede olduklarının altını çiziyor. […]
Çankırı Gündemi - 25 Ocak 2020 11:52 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in hemşehrilerini dinlediği, istek ve şikâyetlerine çözüm bulduğu “Halk Günü” uygulaması tüm hızı ile devam ediyor. Her Cuma günü düzenlenen Halk Günü’ne katılan vatandaşlar istek, öneri ve projelerini Başkan Esen ile paylaşıyor. Hemşehrilerini can kulağı ile dinleyen Esen, her buluşmada vatandaşa bir adım mesafede olduklarının altını çiziyor.

Vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Esen, her hafta düzenlenen Halk Günü buluşmasında vatandaşların yoğun ve samimi ilgisi ile karşılaşıyor. Halkla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten Esen, bu hafta da vatandaşları samimi bir şekilde dinleyerek onlardan gelen isteklerin çözüme ulaşması için gerekli talimatları verdi. Halk Günü’ne ilginin her geçen gün daha da arttığını belirten Esen, “Büyüdüğüm şehrin güzel insanlarına hizmet etmekten büyük heyecan duyuyorum. Şehrimizin sorunlarını birlik ve beraberlik içerisinde çözerek daha da güzel hizmetler üreteceğiz. Vatandaşımıza bir adım mesafedeyiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1046 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by