Sumitomo Rubber Ako
-3° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen’den 23 Nisan çocuklarına sevindiren ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile görevini teslim ettiği küçük başkanı evinde ziyaret ederek talimatlarını sordu. Corona virüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda olan çocuklar, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında temsili olarak başkanlık koltuğuna oturamayınca Başkan Esen, küçük başkanın […]
Çankırı Gündemi - 24 Nisan 2020 11:53 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile görevini teslim ettiği küçük başkanı evinde ziyaret ederek talimatlarını sordu.

Corona virüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda olan çocuklar, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında temsili olarak başkanlık koltuğuna oturamayınca Başkan Esen, küçük başkanın ayağına giderek istek ve önerilerini yerinde dinledi.  TOKİ İlkokulu öğrencisi Emir Efe ile Melis Alya kardeşler, Başkan amcalarını büyük bir heyecanla karşıladı. Sosyal mesafeye dikkat eden  Esen, Başkan Emir Efe’ye talimatlarını sordu.  Küçük Başkan, corona salgınından sonra tüm çocuklar için özel bir etkinlik istedi. Onlara hediyeler takdim Esen, çocukların yüzlerindeki mutluluk ve heyecanın her şeye değdiğini belirtti.  Mahalledeki diğer çocuklar ise başkan amcalarını evlerinin pencerelerinin  önünde ve balkonlarında karşıladı. Esen, tüm çocukların bayramını kutladı.

Bu haber 776 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by