Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Esen’den sağlık çalışanlarına ve gece nöbetçilerine kandil ziyareti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Berat Kandili münasebeti ile Çankırı’da gece görevinin başında bulunan sağlık çalışanlarını, polisleri, eczacıları ve taksicileri ziyaret ederek kandillerini kutladı. Moral ziyaretinde kandil simidi de ikram edildi. Başkan Esen, ekibi ile birlikte Berat Kandili dolayısıyla, hastanelerde gecesini gündüze katarak fedakarca görev yapan  sağlık çalışanları, vatandaşı korumak için […]
Çankırı Gündemi - 9 Nisan 2020 14:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Berat Kandili münasebeti ile Çankırı’da gece görevinin başında bulunan sağlık çalışanlarını, polisleri, eczacıları ve taksicileri ziyaret ederek kandillerini kutladı. Moral ziyaretinde kandil simidi de ikram edildi.

Başkan Esen, ekibi ile birlikte Berat Kandili dolayısıyla, hastanelerde gecesini gündüze katarak fedakarca görev yapan  sağlık çalışanları, vatandaşı korumak için bekleyen polisler, halk sağlığına hizmet eden eczacılar ve her koşulda hizmette olan taksiciler için kandil simidi hazırlatarak ikram etti.  Ziyaretini yâran selamı ile gerçekleştiren Başkan Esen, yüz koruyucu maske ve eldivenini de takarak sosyal mesafeyi korudu. Geç saatlere kadar görevinin başında nöbette olan tüm çalışanlara teşekkür eden Esen, “ Hakkınız ödenmez, Çankırı’nın Yarenleri her zaman, her koşulda fedakar sağlıkçılarımızın, kahraman güvenlik güçlerimizin ve vatandaşımıza hizmette gece gündüz hazır bekleyen herkesin  yanında olmaya devam edecektir.” dedi.

Bu haber 663 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by