Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Başkan Kaymak, altyapı yenileme ve sıcak asfalt serim çalışmalarında hedefine ulaştı

Çankırı’da Yeni Gün Kurşunlu  Belediye Başkanı Kaymak, altyapı yenileme ve sıcak asfalt serim çalışmalarında hedefine ulaştı. Kurşunlu  Belediye Başkanı Şakir Kaymak, ilçe halkına verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Vatandaşlara kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak amacı ile Kurşunlu genelinde altyapı ve üst yapı yenileme çalışmalarını bitiren Kurşunlu Belediyesi, vatandaşların kolay ve konforlu ulaşım imkânı sunmak […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 3 Ekim 2022 18:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Kurşunlu  Belediye Başkanı Kaymak, altyapı yenileme ve sıcak asfalt serim çalışmalarında hedefine ulaştı.

Kurşunlu  Belediye Başkanı Şakir Kaymak, ilçe halkına verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor.

Vatandaşlara kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak amacı ile Kurşunlu genelinde altyapı ve üst yapı yenileme çalışmalarını bitiren Kurşunlu Belediyesi, vatandaşların kolay ve konforlu ulaşım imkânı sunmak için sıcak asfalt serim çalışmalarını gerçekleştirdi.

Başkan Kaymak konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamda, “Asfalt çalışmalarımızda bize destek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu, AK Parti Grup Başkanvekilimiz ve Milletvekilimiz Sn. M. Emin Akbaşoğlu, Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitçioğlu, Karayolları Genel Müdürü Sn. Abdülkadir Uraloğlu, İl Başkanımız Sn. Abdülkadir Çelik, Karayolları Bölge Müdürü Sn. Yüksel Oğuzhan, Kaymakamımız Sn. İlyas Öztürk, ÖDF Yılmazlar sahibi Sn. Fatih Yılmaz ve tüm ÖDF çalışanlarına, belediye meclis üyelerimize ve tüm belediye çalışanlarıma, AK Parti Kurşunlu İlçe Başkanı Abdullah Karaşahin ve tüm AK Parti teşkilatına, yoğun desteğiyle ve anlayışıyla bize güç ve cesaret veren siz değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bu haber 866 kez okundu.
Bölgesel - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by