Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Kaymak’dan çalışanlarına teşekkür belgesi

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir Kaymak, ülkenin büyük bir bölümünü etkisi altına alan ve Kurşunlu ile yüksek kesimlerinde de görülen yoğun kar yağışıyla birlikte 7/24 saat esasıyla çalışan belediye çalışanlarıyla bir araya gelerek karla mücadelede çalışan tüm personele teşekkür belgesi verdi. Yağışın günler öncesinde hazırlıklarını tamamlayarak adeta teyakkuza geçen ekipler, kar yağışının devam ettiği günler […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 27 Ocak 2022 17:43 A A

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir Kaymak, ülkenin büyük bir bölümünü etkisi altına alan ve Kurşunlu ile yüksek kesimlerinde de görülen yoğun kar yağışıyla birlikte 7/24 saat esasıyla çalışan belediye çalışanlarıyla bir araya gelerek karla mücadelede çalışan tüm personele teşekkür belgesi verdi. Yağışın günler öncesinde hazırlıklarını tamamlayarak adeta teyakkuza geçen ekipler, kar yağışının devam ettiği günler boyunca ve sonrasında yaşanabilecek olası buzlanmalara karşı trafik ve yaya güvenliğini sağlamak için kar küreme, yol kaldırım tuzlama çalışmaları yaparken, yüksek mahallelerde de  kar nedeniyle kapanan yolların açılması için mücadele verdi.

Başkan Kaymak, karla mücadele için 7/24 esasıyla çalışarak vatandaşların kar yağışından mağdur olmamaları adına yoğun mesai yapan belediye çalışanlarına teşekkür belgesi vererek  “zor şartlarda hizmet etmeye çalışıyoruz. Başarı buradan çıkar arkadaşlar” dedi.

Bu haber 1600 kez okundu.
Bölgesel - 17:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by